Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

«Здоров'я кожної людини – це його багатство». У Бараниківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів проводився Тиждень фізичної культури і спорту.

Date: 18 вересня 2018 о 12:48, Refreshed 26 вересня 2018 о 10:25
506 views

З метою пропаганди здорового способу життя з 10.09. по 14.09.2018 року в Бараниківському ЗЗСО І-ІІІ супенів проводився Тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений темі: «Здоров'я кожної людини – це його багатство».

Спорт – це життя!

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у Бараниківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізичної культури та спорту.

Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою, на якій діти ознайомилися із планом проведення Тижня  спорту  і закликали всіх бути небайдужими до свого здоров’я та вести здоровий спосіб життя.

Участь у його проведенні взяли учні 1-11 класів. План проведення, складений вчителями фізичного виховання Бєліковим Олександром Васильовичем, Соколовським Олександром Миколайовичем та представниками шкільного самоврядування, передбачив різні спортивні заходи, в залежності від вікових особливостей учнів.

Класними керівниками  були проведені класні години за темами: «Мій друг – фізична культура» - для учнів 1-4 класів, «Шкідливі звички та їх згубний вплив на організм людини» - для учнів 5-9 класів, «Здоровий спосіб життя» - для учнів 10-11 класів.

Для школярів 2-4 класів були проведені естафети «Веселі старти». Цей традиційний вид змагань для молодших школярів завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій.

На завершення тижня фізичної культури і спорту було організовано змагання серед команд вчительського колективу та збірної команди школи з волейболу "рахунок (1:1)" та футболу.  З рахунком 2:0 перемогу здобула команда вчителів.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо учням  успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.

Детальніше світлини з Дня проведення заходу можна переглянути за посиланням →https://baranikivkazosh.e-schools.info/photoalbum/33460, або в меню сайту "Фотоальбоми".

Comments:
Only authorized users can leave comments.